AFI

afi
Movie Buff - 132 Film Ratings
Member Since: 19 Feb 2017
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 82% The Third Man (1949) - Rated 04 Mar 2017
89 76% Wuthering Heights (1939) - Rated 04 Mar 2017
90 82% Stagecoach (1939) - Rated 04 Mar 2017
85 71% Rebel Without a Cause (1955) - Rated 04 Mar 2017
75 48% A Place in the Sun (1951) - Rated 04 Mar 2017
55 20% Patton (1970) - Rated 04 Mar 2017
80 59% My Fair Lady (1964) - Rated 04 Mar 2017
65 30% Mutiny on the Bounty (1935) - Rated 04 Mar 2017
60 25% The Manchurian Candidate (1962) - Rated 04 Mar 2017
70 39% Guess Who's Coming to Dinner (1967) - Rated 04 Mar 2017