Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
AFK

afksinemada.com - 1899 Film Ratings

Member Since: May 7, 2018

Bio: afksinemada.com
more Recent Ratings
93% Exotica (1994) - Jun 24, 2019
82% Vive L'amour (1994) - Jun 22, 2019
82% Vanya on 42nd Street (1994) - Jun 19, 2019
45% Medeas (2014) - Jun 18, 2019
17% Natural Born Killers (1994) - Jun 18, 2019
82% Queen Margot (1994) - Jun 13, 2019
82% Faust (1994) - Jun 12, 2019
93% Clerks (1994) - Jun 12, 2019
93% Wild Reeds (1994) - Jun 08, 2019
64% Ich war zuhause, aber (2019) - Jun 08, 2019