AFSilva

afsilva
Movie Buff - 203 Film Ratings
Member Since: 05 Dec 2012
Location: Funchal, Madeira, Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 72% Something's Gotta Give (2003) - Rated 10 Dec 2013
60 33% Up in the Air (2009) - Rated 10 Dec 2013
80 72% Blindness (2008) - Rated 10 Dec 2013
80 72% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 10 Dec 2013
60 33% Shall We Dance? (2004) - Rated 10 Dec 2013
70 54% Love Actually (2003) - Rated 10 Dec 2013
70 54% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 10 Dec 2013
65 44% The Proposal (2009) - Rated 10 Dec 2013
65 44% Mona Lisa Smile (2003) - Rated 10 Dec 2013
70 54% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 10 Dec 2013