AJAX

ajax
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 24 Jul 2014
Location: Saudi Arabia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 47% The Hangover (2009) - Rated 28 Jul 2014
88 22% Life of Pi (2012) - Rated 28 Jul 2014
88 22% Into the Wild (2007) - Rated 25 Jul 2014
90 47% Toy Story (1995) - Rated 25 Jul 2014
97 82% Forrest Gump (1994) - Rated 24 Jul 2014
97 82% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 24 Jul 2014
95 70% Inception (2010) - Rated 24 Jul 2014
84 8% Philomena (2013) - Rated 24 Jul 2014
97 82% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 24 Jul 2014
95 70% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 24 Jul 2014