AJSVXX

ajsvxx
Movie Buff - 429 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: Richmond, British Columbia, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 38% Elysium (2013) - Rated 22 Aug 2013
80 62% The Kings of Summer (2013) - Rated 20 Aug 2013
10 7% After Earth (2013) - Rated 20 Aug 2013
10 7% Texas Chainsaw 3D (2013) - Rated 20 Aug 2013
70 38% Pain & Gain (2013) - Rated 20 Aug 2013
70 38% The Way, Way Back (2013) - Rated 20 Aug 2013
80 62% Evil Dead (2013) - Rated 20 Aug 2013
50 25% 42 (2013) - Rated 20 Aug 2013
70 38% Fast & Furious 6 (2013) - Rated 20 Aug 2013
50 25% Oz the Great and Powerful (2013) - Rated 20 Aug 2013