A+J Movies

aj_movies
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 03 Nov 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 75% Shutter Island (2010) - Rated 10 Nov 2020
100 96% The Shining (1980) - Rated 10 Nov 2020
85 75% Se7en (1995) - Rated 10 Nov 2020
80 46% V for Vendetta (2006) - Rated 10 Nov 2020
70 12% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 10 Nov 2020
80 46% Batman Begins (2005) - Rated 10 Nov 2020
75 25% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 10 Nov 2020
75 25% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 10 Nov 2020
80 46% The Dark Knight (2008) - Rated 10 Nov 2020
50 3% Forrest Gump (1994) - Rated 10 Nov 2020