AJones7

ajones7
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 04 Jul 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 97% Casablanca (1942) - Rated 04 Jul 2009
65 9% Disturbia (2007) - Rated 04 Jul 2009
90 56% Reservoir Dogs (1992) - Rated 04 Jul 2009
60 2% Natural Born Killers (1994) - Rated 04 Jul 2009
90 56% Dazed and Confused (1993) - Rated 04 Jul 2009
85 27% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 04 Jul 2009
82 15% Crash (1996) - Rated 04 Jul 2009
65 9% The Longest Yard (2005) - Rated 04 Jul 2009
92 72% American Beauty (1999) - Rated 04 Jul 2009
95 86% Dark City (1998) - Rated 04 Jul 2009