AK8

ak8
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 21 Feb 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 52% The Conjuring (2013) - Rated 25 Feb 2017
80 25% The Blair Witch Project (1999) - Rated 25 Feb 2017
100 89% 22 Jump Street (2014) - Rated 25 Feb 2017
100 89% 21 Jump Street (2012) - Rated 25 Feb 2017
80 25% No Country for Old Men (2007) - Rated 25 Feb 2017
90 52% How to Train Your Dragon 2 (2014) - Rated 25 Feb 2017
70 8% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 25 Feb 2017
75 12% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 25 Feb 2017
90 52% Ant-Man (2015) - Rated 25 Feb 2017
90 52% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 25 Feb 2017