AMENONA

amenona
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 30 Apr 2022
Location: Christchurch, New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

69 28% Jarhead (2005) - Rated 27 Jan 2024
92 85% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 26 Jan 2024
77 43% Beetlejuice (1988) - Rated 26 Jan 2024
88 65% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 26 Jan 2024
59 22% Godzilla vs. Kong (2021) - Rated 26 Jan 2024
55 18% Brawn: The Impossible Formula 1 Story (2023) - Rated 26 Jan 2024
35 0% Friends (1994) - Rated 30 Dec 2023
90 75% Isle of Dogs (2018) - Rated 30 Dec 2023
60 24% Oppenheimer (2023) - Rated 30 Dec 2023
70 30% Cruella (2021) - Rated 30 Dec 2023