A.Marcolino

amarcolino
Movie Buff - 327 Film Ratings
Member Since: 16 May 2016
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

3% Dr. Dolittle (1998) - Rated 07 Nov 2016
10 8% Mean Girls (2004) - Rated 07 Nov 2016
4% The Nutty Professor (1996) - Rated 07 Nov 2016
17 12% Armageddon (1998) - Rated 07 Nov 2016
12 10% Cheaper by the Dozen (2003) - Rated 07 Nov 2016
6% Se Eu Fosse Você (2006) - Rated 07 Nov 2016
7% Independence Day (1996) - Rated 07 Nov 2016
3% The Punisher (2004) - Rated 07 Nov 2016
1% Scary Movie 3 (2003) - Rated 07 Nov 2016
16 11% Titanic (1997) - Rated 07 Nov 2016