Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
AMchS0

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Sep 7, 2019

more Recent Ratings
80 36% Galaxy Quest (1999) - Sep 07, 2019
85 54% Raiders of the Lost Ark (1981) - Sep 07, 2019
95 95% Adaptation. (2002) - Sep 07, 2019
75 18% Coffee and Cigarettes (2003) - Sep 07, 2019
90 77% Children of Men (2006) - Sep 07, 2019
85 54% Se7en (1995) - Sep 07, 2019
90 77% Inside Out (2015) - Sep 07, 2019
90 77% Man on the Moon (1999) - Sep 07, 2019
80 36% Arrival (2016) - Sep 07, 2019
75 18% Kindergarten Cop (1990) - Sep 07, 2019