Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ANRfNC

Flick Fan - 53 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
95 65% Christmas Vacation (1989) - Jan 20, 2020
85 23% Evan Almighty (2007) - Jan 20, 2020
100 87% The Abyss (1989) - Jan 20, 2020
90 40% Terminator Salvation (2009) - Jan 20, 2020
90 40% 30 Days of Night (2007) - Jan 20, 2020
100 87% Star Trek II: The Wrath of Khan (1982) - Jan 20, 2020
90 40% World War Z (2013) - Jan 20, 2020
95 65% Kung Fu Panda (2008) - Jan 20, 2020
90 40% Batman Returns (1992) - Jan 20, 2020
100 87% The Last Boy Scout (1991) - Jan 20, 2020