Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
AReady

Flick Fan - 27 Film Ratings

Member Since: Feb 22, 2019

more Recent Ratings
90 85% Citizen Kane (1941) - Feb 22, 2019
90 85% Casablanca (1942) - Feb 22, 2019
65 25% Deadpool (2016) - Feb 22, 2019
95 98% 2001: A Space Odyssey (1968) - Feb 22, 2019
75 50% The Matrix (1999) - Feb 22, 2019
80 62% When Harry Met Sally... (1989) - Feb 22, 2019
70 38% Meet the Parents (2000) - Feb 22, 2019
70 38% Airplane! (1980) - Feb 22, 2019
50 7% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Feb 22, 2019
80 62% As Good As It Gets (1997) - Feb 22, 2019