Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ASeminara22

Flick Fan - 95 Film Ratings

Member Since: Nov 18, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out ASeminara22's...
95 95% The Sandlot (1993) - Nov 18, 2018
65 22% Dallas Buyers Club (2013) - Nov 18, 2018
53 10% Disturbia (2007) - Nov 18, 2018
93 90% American History X (1998) - Nov 18, 2018
69 27% The Master (2012) - Nov 18, 2018
71 36% Happy Gilmore (1996) - Nov 18, 2018
93 90% City of God (2002) - Nov 18, 2018
90 83% Mystic River (2003) - Nov 18, 2018
84 65% Moonlight (2016) - Nov 18, 2018
83 63% Children of Men (2006) - Nov 18, 2018