ATiuninas

atiuninas
Movie Buff - 126 Film Ratings
Member Since: 10 Jul 2014
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

42 33% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 22 Jul 2014
18 26% Rumble Fish (1983) - Rated 22 Jul 2014
82 70% The Exterminating Angel (1962) - Rated 22 Jul 2014
47 34% Chungking Express (1994) - Rated 22 Jul 2014
85 78% Antichrist (2009) - Rated 22 Jul 2014
75 58% Cleo from 5 to 7 (1962) - Rated 22 Jul 2014
50 35% Gentlemen of Fortune (1972) - Rated 22 Jul 2014
83 74% Red Desert (1964) - Rated 22 Jul 2014
78 63% Through a Glass Darkly (1961) - Rated 22 Jul 2014
18 26% Home Alone (1990) - Rated 22 Jul 2014