AValas

avalas
Cinema Addict - 1691 Film Ratings
Member Since: 06 Mar 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 70% The Even Stevens Movie (2003) - Rated 17 Mar 2017
29 13% The Alamo (2004) - Rated 17 Mar 2017
38 19% Non-Stop (2014) - Rated 15 Mar 2017
51 29% The Emperor's New Groove (2000) - Rated 15 Mar 2017
53 32% Journey to the Center of the Earth (2008) - Rated 13 Mar 2017
73 57% The Joneses (2009) - Rated 13 Mar 2017
61 39% Hustle & Flow (2005) - Rated 13 Mar 2017
52 31% Black Snake Moan (2007) - Rated 13 Mar 2017
22 10% Soul Men (2008) - Rated 13 Mar 2017
3% Oldboy (2013) - Rated 13 Mar 2017