Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
AWr2cV

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jun 20, 2020

more Recent Ratings
89 80% Halloween (1978) - Jun 20, 2020
67 35% Thelma & Louise (1991) - Jun 20, 2020
78 45% Deadpool (2016) - Jun 20, 2020
60 15% Troy (2004) - Jun 20, 2020
89 80% Inglourious Basterds (2009) - Jun 20, 2020
98 95% Get Out (2017) - Jun 20, 2020
65 25% Looper (2012) - Jun 20, 2020
87 65% Misery (1990) - Jun 20, 2020
40 5% Lethal Weapon (1987) - Jun 20, 2020
80 55% Bruce Almighty (2003) - Jun 20, 2020