Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
AbF2g8

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: May 28, 2019

more Recent Ratings
80 37% Split (2017) - May 28, 2019
90 87% Batman (1989) - May 28, 2019
100 95% The Godfather (1972) - May 28, 2019
75 16% Ant-Man (2015) - May 28, 2019
85 66% John Wick (2014) - May 28, 2019
80 37% Saw III (2006) - May 28, 2019
85 66% Batman Returns (1992) - May 28, 2019
75 16% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - May 28, 2019
80 37% Spider-Man 2 (2004) - May 28, 2019
65 4% 28 Weeks Later... (2007) - May 28, 2019