login | register
0 rankings
more

AbbA(s)kira

Movie Buff - 134 Rankings

Member Since: Feb 4, 2017

Location: Adana, Turkey

more Recent Rankings
Check out AbbA(s)kira's...
90 T8 Persona (1966) - May 25, 2017
87 T8 High and Low (1963) - May 07, 2017
85 T7 Autumn Sonata (1978) - May 03, 2017
58 T2 Sunset Blvd. (1950) - Apr 17, 2017
85 T7 Barton Fink (1991) - Apr 05, 2017
95 T10 Three Colors: Blue (1993) - Apr 01, 2017
83 T6 Rome, Open City (1945) - Mar 31, 2017
82 T6 The Kid (1921) - Mar 29, 2017
69 T3 Accattone (1961) - Mar 29, 2017
90 T8 La Jetée (1962) - Mar 28, 2017