AbuFulan

abufulan
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 31 Aug 2014
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 29% The Bling Ring (2013) - Rated 01 Sep 2014
80 50% The Spectacular Now (2013) - Rated 31 Aug 2014
77 36% The Sting (1973) - Rated 31 Aug 2014
45 14% Snow White and the Huntsman (2012) - Rated 31 Aug 2014
90 76% The Matrix (1999) - Rated 31 Aug 2014
79 39% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 31 Aug 2014
50 22% X-Men (2000) - Rated 31 Aug 2014
96 95% Black Swan (2010) - Rated 31 Aug 2014
30 6% The Hangover (2009) - Rated 31 Aug 2014
85 64% Finding Nemo (2003) - Rated 31 Aug 2014