AbuMaysoon

abumaysoon
Movie Buff - 462 Film Ratings
Member Since: 21 Dec 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 77% In Bruges (2008) - Rated 28 Sep 2014
70 58% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 24 Sep 2014
82 88% La Haine (1995) - Rated 14 Sep 2014
77 74% Die Hard (1988) - Rated 11 Sep 2014
55 25% The King of Comedy (1982) - Rated 08 Sep 2014
50 20% Thor: The Dark World (2013) - Rated 06 Sep 2014
0% Cannibal Holocaust (1980) - Rated 04 Sep 2014
76 72% Jackie Brown (1997) - Rated 03 Sep 2014
70 58% Das Boot (1981) - Rated 02 Sep 2014
65 45% Kung Fu Panda 2 (2011) - Rated 31 Aug 2014