Acjung79

acjung79
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 09 Mar 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like strong movies, giving me the feels

more Recent Ratings

90 79% Rush (2013) - Rated 05 Jun 2016
80 25% Juno (2007) - Rated 05 Jun 2016
84 39% 300 (2007) - Rated 05 Jun 2016
84 39% Rain Man (1988) - Rated 05 Jun 2016
80 25% Elysium (2013) - Rated 05 Jun 2016
78 14% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 05 Jun 2016
78 14% Night at the Museum (2006) - Rated 05 Jun 2016
88 66% In Bruges (2008) - Rated 05 Jun 2016
30 0% Spring Breakers (2013) - Rated 05 Jun 2016
95 94% Peaky Blinders (2013) - Rated 05 Jun 2016