AcrobatiX

acrobatix
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 11 Jan 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 81% Mudbound (2017) - Rated 12 Jan 2018
77 81% Incendies (2010) - Rated 11 Jan 2018
70 9% Remember the Titans (2000) - Rated 11 Jan 2018
78 95% Gladiator (2000) - Rated 11 Jan 2018
72 27% The Patriot (2000) - Rated 11 Jan 2018
72 27% The Imitation Game (2014) - Rated 11 Jan 2018
75 54% American History X (1998) - Rated 11 Jan 2018
75 54% Hacksaw Ridge (2016) - Rated 11 Jan 2018
70 9% Seven Pounds (2008) - Rated 11 Jan 2018
75 54% American Gangster (2007) - Rated 11 Jan 2018