Adandu

adandu
Movie Buff - 128 Film Ratings
Member Since: 27 Jan 2013
Location: Bucharest, Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 92% Interstellar (2014) - Rated 16 Nov 2014
70 38% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 07 Nov 2014
75 67% Independence Day (1996) - Rated 07 Nov 2014
65 17% Casino Royale (2006) - Rated 07 Nov 2014
70 38% Sherlock Holmes (2010) - Rated 07 Nov 2014
70 38% Taxi (1998) - Rated 07 Nov 2014
70 38% Jerry Maguire (1996) - Rated 07 Nov 2014
70 38% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 07 Nov 2014
70 38% Mortal Kombat: Annihilation (1997) - Rated 07 Nov 2014
75 67% Serendipity (2001) - Rated 07 Nov 2014