Addle1983

addle1983
Movie Buff - 167 Film Ratings
Member Since: 16 May 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 26% Burn After Reading (2008) - Rated 09 Nov 2018
80 26% Adventureland (2009) - Rated 09 Nov 2018
86 34% Anger Management (2003) - Rated 09 Nov 2018
84 30% Warm Bodies (2013) - Rated 09 Nov 2018
74 21% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 09 Nov 2018
90 49% Cinderella Man (2005) - Rated 09 Nov 2018
95 76% The Count of Monte Cristo (2002) - Rated 09 Nov 2018
94 70% Bowling for Columbine (2002) - Rated 09 Nov 2018
84 30% Our Nixon (2013) - Rated 09 Nov 2018
92 63% 300 (2007) - Rated 09 Nov 2018