Adisw

adisw
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 07 Jan 2014
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 52% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 07 Jan 2014
60 19% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 07 Jan 2014
80 43% Scary Movie 2 (2001) - Rated 07 Jan 2014
80 43% Superman Returns (2006) - Rated 07 Jan 2014
60 19% The Nutty Professor (1996) - Rated 07 Jan 2014
100 76% Live Free or Die Hard (2007) - Rated 07 Jan 2014
100 76% Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Rated 07 Jan 2014
80 43% Inglourious Basterds (2009) - Rated 07 Jan 2014
100 76% Armageddon (1998) - Rated 07 Jan 2014
20 0% Seven Pounds (2008) - Rated 07 Jan 2014