Adre7

adre7
Movie Buff - 130 Film Ratings
Member Since: 23 Jul 2013
Location: Brzeszcze, Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: ;-)

more Recent Ratings

70 65% Jamesy Boy (2014) - Rated 20 Oct 2014
65 55% Begin Again (2014) - Rated 20 Oct 2014
95 95% Trust (2010) - Rated 20 Oct 2014
30 15% The Prince (2014) - Rated 20 Oct 2014
52 38% The Great Gatsby (2013) - Rated 20 Oct 2014
80 78% Bang, Bang, You're Dead (2002) - Rated 20 Oct 2014
70 65% Just Go with It (2011) - Rated 06 Sep 2014
30 15% Only God Forgives (2013) - Rated 31 Aug 2014
81 80% Transformers: Age of Extinction (2014) - Rated 31 Aug 2014
60 46% Non-Stop (2014) - Rated 31 Aug 2014