Adumbrate

adumbrate
Movie Buff - 146 Film Ratings
Member Since: 06 Jan 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82% The Yellow Sea (2010) - Rated 06 Jan 2016
61% The Trip To Italy (2014) - Rated 06 Jan 2016
61% Under the Skin (2014) - Rated 06 Jan 2016
94% John Wick (2014) - Rated 06 Jan 2016
36% The Interview (2014) - Rated 06 Jan 2016
94% Birdman (2014) - Rated 06 Jan 2016
82% Chef (2014) - Rated 06 Jan 2016
82% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 06 Jan 2016
82% Nightcrawler (2014) - Rated 06 Jan 2016
61% Big Hero 6 (2014) - Rated 06 Jan 2016