Aduroculus

aduroculus
Film Freak - 811 Film Ratings
Member Since: 30 Jul 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 95% Bigger, Stronger, Faster* (2008) - Rated 01 Aug 2015
75 67% Who Killed the Electric Car? (2006) - Rated 01 Aug 2015
85 88% Zeitgeist: The Movie (2007) - Rated 01 Aug 2015
85 88% Food, Inc. (2008) - Rated 01 Aug 2015
55 26% Super High Me (2007) - Rated 01 Aug 2015
80 78% Best Worst Movie (2009) - Rated 01 Aug 2015
85 88% The Aristocrats (2005) - Rated 01 Aug 2015
90 95% Planet Earth (2006) - Rated 01 Aug 2015
75 67% Zeitgeist: Addendum (2008) - Rated 01 Aug 2015
90 95% Jesus Camp (2006) - Rated 01 Aug 2015