Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
AfI8y0

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Sep 14, 2019

more Recent Ratings
20 13% Something's Gotta Give (2003) - Sep 14, 2019
10 4% The Hot Chick (2002) - Sep 14, 2019
60 40% Oblivion (2013) - Sep 14, 2019
40 22% Richie Rich (1994) - Sep 14, 2019
50 31% Payback (1999) - Sep 14, 2019
90 77% The Little Mermaid (1989) - Sep 14, 2019
80 50% Walk the Line (2005) - Sep 14, 2019
86 68% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Sep 14, 2019
82 59% The Matrix Revolutions (2003) - Sep 14, 2019
94 95% The Prestige (2006) - Sep 14, 2019