Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Aga

Movie Buff - 274 Film Ratings

Member Since: Aug 21, 2017

Location: UK

more Recent Ratings
66 45% Pretty Woman (1990) - Aug 22, 2017
76 78% Buried (2010) - Aug 22, 2017
66 45% The Village (2004) - Aug 22, 2017
72 68% Batman Begins (2005) - Aug 22, 2017
78 80% La Vie en rose (2007) - Aug 22, 2017
65 31% Dumb and Dumber (1994) - Aug 22, 2017
40 5% Get Out (2017) - Aug 22, 2017
65 31% The Da Vinci Code (2006) - Aug 22, 2017
65 31% Brotherhood of the Wolf (2001) - Aug 22, 2017
51 12% Beetlejuice (1988) - Aug 22, 2017