Agete

agete
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 23 Jan 2018
Location: Brazil
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 Moneyball (2011) - Rated 23 Jan 2018
100 Dunkirk (2017) - Rated 23 Jan 2018
100 The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 23 Jan 2018
100 Gold (2016) - Rated 23 Jan 2018
100 Escape from Alcatraz (1979) - Rated 23 Jan 2018
90 Mystic River (2003) - Rated 23 Jan 2018
100 Gran Torino (2008) - Rated 23 Jan 2018
100 American Sniper (2014) - Rated 23 Jan 2018
100 Sons of Anarchy (2008) - Rated 23 Jan 2018
100 Breaking Bad (2008) - Rated 23 Jan 2018