Aghast

aghast
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 23 Dec 2012
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 86% Three Bewildered People in the Night (1987) - Rated 22 May 2013
70 63% Party Monster (2003) - Rated 22 May 2013
70 63% Lilya 4-Ever (2002) - Rated 22 May 2013
70 63% Salò, or The 120 Days Of Sodom (1975) - Rated 21 May 2013
30 12% Mama (2013) - Rated 21 May 2013
70 63% Oldboy (2003) - Rated 21 May 2013
60 45% Dead Poets Society (1989) - Rated 21 May 2013
60 45% Tape (2001) - Rated 21 May 2013
50 27% Friday the 13th (1980) - Rated 21 May 2013
10 3% Big Fish (2003) - Rated 21 May 2013