Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
AhmedSamehh

Flick Fan - 59 Film Ratings

Member Since: Jun 8, 2018

Location: Egypt

more Recent Ratings
Check out AhmedSamehh's...
90 65% The Experiment (2010) - Jun 08, 2018
90 65% The Prestige (2006) - Jun 08, 2018
90 65% Superbad (2007) - Jun 08, 2018
90 65% The Interview (2014) - Jun 08, 2018
90 65% Conspiracy Theory (1997) - Jun 08, 2018
87 44% Ted (2012) - Jun 08, 2018
85 33% (500) Days of Summer (2009) - Jun 08, 2018
85 33% Pulp Fiction (1994) - Jun 08, 2018
87 44% Yes Man (2008) - Jun 08, 2018
90 65% The Dictator (2012) - Jun 08, 2018