Aimee

aimee
Movie Buff - 119 Film Ratings
Member Since: 09 Oct 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 97% The Shining (1980) - Rated 12 Oct 2016
90 49% Queen of the Damned (2002) - Rated 12 Oct 2016
87 32% Fantastic Four (2005) - Rated 12 Oct 2016
98 88% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 12 Oct 2016
99 97% The Exorcist (1973) - Rated 12 Oct 2016
98 88% The Other Boleyn Girl (2008) - Rated 12 Oct 2016
93 63% Meet the Parents (2000) - Rated 12 Oct 2016
96 72% Chocolat (2000) - Rated 11 Oct 2016
30 0% The Forest (2016) - Rated 11 Oct 2016
84 21% Resident Evil: Extinction (2007) - Rated 11 Oct 2016