Aira

Film Freak - 594 Film Ratings
Member Since: Aug 27, 2012
Check out Aira's...
80 73% | I Care a Lot (2021) - Mar 04, 2021 |
80 73% | Claire's Knee (1970) - Mar 03, 2021 |
65 17% | Palm Springs (2020) - Feb 28, 2021 |
80 73% | A Summer's Tale (1996) - Feb 19, 2021 |
70 29% | Da 5 Bloods (2020) - Feb 11, 2021 |
80 73% | Promising Young Woman (2020) - Feb 09, 2021 |
85 88% | Malcolm & Marie (2021) - Feb 08, 2021 |
80 73% | The Soft Skin (1964) - Feb 07, 2021 |
80 73% | Portrait of Jennie (1948) - Dec 24, 2020 |
75 50% | Bicycle Thieves (1948) - Dec 01, 2020 |