Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Ajb17A

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Jun 26, 2019

more Recent Ratings
10 16% Arabesk (1989) - Jun 26, 2019
45 66% Amadeus (1984) - Jun 26, 2019
35 50% Night Watch (2004) - Jun 26, 2019
60 87% The Parent Trap (1998) - Jun 26, 2019
25 33% City Slickers (1991) - Jun 26, 2019
35 50% 22 Jump Street (2014) - Jun 26, 2019
100 95% Breaking Bad (2008) - Jun 26, 2019
25 33% The Full Monty (1997) - Jun 26, 2019
55 79% Pay It Forward (2000) - Jun 26, 2019
4% The Count of Monte Cristo (2002) - Jun 26, 2019