Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
AjmYbV

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
100 0% The Fugitive (1993) - Jan 19, 2020
75 0% Happy Gilmore (1996) - Jan 19, 2020
100 0% Bad Santa (2003) - Jan 19, 2020
90 0% Mission: Impossible (1996) - Jan 19, 2020
100 0% My Fair Lady (1964) - Jan 19, 2020
100 0% Death at a Funeral (2007) - Jan 19, 2020
100 0% Kung Fu Hustle (2004) - Jan 19, 2020
90 0% Armageddon (1998) - Jan 19, 2020
85 0% Skyfall (2012) - Jan 19, 2020
75 0% You've Got Mail (1998) - Jan 19, 2020