We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
Akinz

Cinema Addict - 1805 Film Ratings

Member Since: Aug 13, 2016

Location: Turkey

Bio: twitter.com/ChrisNolanizm
more Recent Ratings
90 88% Moulin Rouge! (2001) - Oct 20, 2021
85 78% Hamlet (2021) - Oct 20, 2021
75 47% The Medium (2021) - Oct 20, 2021
30 2% Titane (2021) - Oct 19, 2021
95 95% Moneyball (2011) - Oct 18, 2021
75 47% I Onde Dager (2021) - Oct 17, 2021
80 63% Jealousy (1994) - Oct 17, 2021
50 10% Intolerable Cruelty (2003) - Oct 17, 2021
75 47% The Ladykillers (2004) - Oct 17, 2021
40 5% Halloween Kills (2021) - Oct 16, 2021