Akirschner

akirschner
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 15 Sep 2021
Location: Merchantville, NJ, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 63% Man of Steel (2013) - Rated 15 Sep 2021
70 63% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 15 Sep 2021
50 28% Grease (1978) - Rated 15 Sep 2021
85 94% Thor: The Dark World (2013) - Rated 15 Sep 2021
40 19% Clueless (1995) - Rated 15 Sep 2021
50 28% Taken (2008) - Rated 15 Sep 2021
10 2% The Fault in Our Stars (2014) - Rated 15 Sep 2021
70 63% The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Rated 15 Sep 2021
70 63% Girl, Interrupted (1999) - Rated 15 Sep 2021
30 11% Spaceballs (1987) - Rated 15 Sep 2021