Akrysalis

akrysalis
Flick Fan - 79 Film Ratings
Member Since: 07 Nov 2008
Location: Hewitt, New Jersey, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 90% Back to the Future (1985) - Rated 07 Nov 2008
95 61% Without a Paddle (2004) - Rated 07 Nov 2008
100 90% Wayne's World (1992) - Rated 07 Nov 2008
90 35% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 07 Nov 2008
90 35% Super Size Me (2004) - Rated 07 Nov 2008
100 90% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 07 Nov 2008
90 35% Police Academy (1984) - Rated 07 Nov 2008
100 90% The Breakfast Club (1985) - Rated 07 Nov 2008
95 61% Blades of Glory (2007) - Rated 07 Nov 2008
98 79% Wayne's World 2 (1993) - Rated 07 Nov 2008