Akshay1506

akshay1506
Movie Buff - 123 Film Ratings
Member Since: 12 May 2015
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

43% Zootopia (2016) - Rated 30 Sep 2018
43% Zindagi Na Milegi Dobara (2011) - Rated 30 Sep 2018
10% X2: X-Men United (2003) - Rated 30 Sep 2018
63% X-Men: First Class (2011) - Rated 30 Sep 2018
14% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 30 Sep 2018
43% X-Men (2000) - Rated 30 Sep 2018
63% A Wednesday (2008) - Rated 30 Sep 2018
82% WALL·E (2008) - Rated 30 Sep 2018
82% The Usual Suspects (1995) - Rated 30 Sep 2018
29% Up (2009) - Rated 30 Sep 2018