Aland1959

aland1959
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 07 Mar 2019
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 65% My Name Is Joe (1998) - Rated 08 Mar 2019
81 76% 12 Years a Slave (2013) - Rated 08 Mar 2019
85 94% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 08 Mar 2019
78 55% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 08 Mar 2019
78 55% The Big Lebowski (1998) - Rated 08 Mar 2019
60 5% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 08 Mar 2019
85 94% The Producers (1968) - Rated 08 Mar 2019
81 76% Ip Man (2008) - Rated 08 Mar 2019
62 13% True Lies (1994) - Rated 08 Mar 2019
81 76% Ocean's Eleven (2001) - Rated 08 Mar 2019