Alanhadz

alanhadz
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 29% The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 (2015) - Rated 01 Feb 2019
86 81% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 01 Feb 2019
30 14% The Spy Who Loved Me (1977) - Rated 01 Feb 2019
58 39% Blades of Glory (2007) - Rated 01 Feb 2019
69 56% Shutter Island (2010) - Rated 01 Feb 2019
35 18% I, Robot (2004) - Rated 01 Feb 2019
28 10% Battle Royale (2000) - Rated 01 Feb 2019
95 93% Ex Machina (2015) - Rated 01 Feb 2019
40 22% Get Smart (2008) - Rated 01 Feb 2019
15 6% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Rated 01 Feb 2019