Albino Rover

albino_rover
Movie Buff - 315 Film Ratings
Member Since: 14 Oct 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 83% Mr. Smith Goes to Washington (1939) - Rated 14 Oct 2014
70 23% Die Hard (1988) - Rated 14 Oct 2014
50 2% Rat Race (2001) - Rated 14 Oct 2014
52 3% Batman Forever (1995) - Rated 14 Oct 2014
68 14% Following (1998) - Rated 14 Oct 2014
80 55% The Skin I Live In (2011) - Rated 14 Oct 2014
73 29% Dead Man's Shoes (2004) - Rated 14 Oct 2014
60 7% Mr. Deeds (2002) - Rated 14 Oct 2014
78 46% The Iron Giant (1999) - Rated 14 Oct 2014
68 14% Bean (1997) - Rated 14 Oct 2014