Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Alö Şöğn

Movie Buff - 347 Film Ratings

Member Since: Feb 23, 2016

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out Alö Şöğn's...
75 88% Modern Times (1936) - Nov 16, 2019
78 92% Like Father, Like Son (2013) - Nov 16, 2019
12 12% Kurtulus Son Durak (2012) - Nov 05, 2019
42 40% Cesur Ve Güzel (2016) - Nov 05, 2019
51 50% Öyle Bir Geçer Zaman ki (2010) - Nov 05, 2019
42 40% Kurt Seyit ve Sura (2014) - Nov 05, 2019
2% Sürgün Inek (2014) - Nov 05, 2019
3% Yapisik Kardesler (2015) - Nov 05, 2019
62 69% The Butterfly's Dream (2013) - Nov 05, 2019
16 17% Küçük Esnaf (2016) - Nov 05, 2019