AlexDelRey

alexdelrey
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 23 Oct 2018
Location: Philippines
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 0% 1408 (2007) - Rated 23 Oct 2018
88 0% Donnie Darko (2001) - Rated 23 Oct 2018
88 0% Mulholland Drive (2001) - Rated 23 Oct 2018
85 0% Apostle (2018) - Rated 23 Oct 2018
90 0% A Quiet Place (2018) - Rated 23 Oct 2018
90 0% Hush (2016) - Rated 23 Oct 2018
88 0% Saw (2004) - Rated 23 Oct 2018
90 0% Metro Manila (2013) - Rated 23 Oct 2018
90 0% Calibre (2018) - Rated 23 Oct 2018
95 0% Exam (2009) - Rated 23 Oct 2018