Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
./Alex

Flick Fan - 16 Film Ratings

Member Since: May 22, 2020

Location: Spain

more Recent Ratings
100 84% District 9 (2009) - May 22, 2020
80 15% 2001: A Space Odyssey (1968) - May 22, 2020
100 84% Se7en (1995) - May 22, 2020
90 50% Iron Man 3 (2013) - May 22, 2020
90 50% Get Out (2017) - May 22, 2020
80 15% Pacific Rim (2013) - May 22, 2020
100 84% Catch Me If You Can (2002) - May 22, 2020
85 31% Captain America: Civil War (2016) - May 22, 2020
100 84% 300 (2007) - May 22, 2020
85 31% Cube (1997) - May 22, 2020