AlexiouMD

alexioumd
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 10 Feb 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 59% The Terminator (1984) - Rated 16 Feb 2020
90 30% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 16 Feb 2020
95 59% Star Trek II: The Wrath of Khan (1982) - Rated 16 Feb 2020
100 90% The Matrix (1999) - Rated 16 Feb 2020
100 90% Star Trek (2009) - Rated 16 Feb 2020
60 7% Nacho Libre (2006) - Rated 16 Feb 2020
95 59% The Last of the Mohicans (1992) - Rated 16 Feb 2020
90 30% Shrek 2 (2004) - Rated 16 Feb 2020
95 59% Wonder Woman (2017) - Rated 16 Feb 2020
95 59% Lucky Number Slevin (2006) - Rated 16 Feb 2020