AlfredHitch

alfredhitch
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 27 Oct 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 26% 21 (2008) - Rated 03 Sep 2017
90 50% CMYLMZ (2008) - Rated 27 Oct 2015
85 36% Yahsi bati (2010) - Rated 27 Oct 2015
70 6% A.R.O.G (2008) - Rated 27 Oct 2015
99 76% Vizontele (2001) - Rated 27 Oct 2015
99 76% Umut (1970) - Rated 27 Oct 2015
70 6% Susuz yaz (1963) - Rated 27 Oct 2015
98 62% Eskiya (1996) - Rated 27 Oct 2015
90 50% Dar Alanda Kısa Paslaşmalar (2000) - Rated 27 Oct 2015
90 50% Ağır Roman (1997) - Rated 27 Oct 2015